otázky a odpovědi

Máte otázky? 

Pro tento případ jsme pro Vás připravili sekci nějčastěji kladených otázek, kde najdete odpovědi na většinu Vašich dotazů týkajících se průběhu stěhování, změn ve službách a členství. Pro aktuální informace o časovém průběhu stěhování navštivte sekci harmonogram stěhování.

Tato sekce je průběžně doplňována o nové dotazy, přesto pokud jste nenašli odpověď, kterou jste hledali a chcete se ještě na něco dalšího zeptat, položte svůj dotaz do naší diskuze

V sekci nové prostory naleznete informace o o vybavení a uspořádání posilovny v naší nové lokalitě. Všechny sekce jsou průběžně aktualizovány, přesto doporučujeme registraci na našeho newsletteru, abyste si mohli být jisti, že se všechny důležité informace dozvíte včas. 

V provozovně na Smíchově nám po dlouhých letech končí nájemní smlouva. Vnímáme, že jste již na současné prostory zvyklí – i pro nás budou zdrojem mnoha vzpomínek. S pozitivním očekáváním však vyhlížíme novou kapitolu a věříme, že se vám bude líbit.

Nové prostory na Knížecí nám dávají možnost lépe se přizpůsobit moderním trendům ve fitness a poskytnout Vám atraktivnější prostředí i kvalitnější služby, stejně jako lepší dopravní dostupnost a širší nabídku navazujících služeb v bezprostředním okolí.

Finální přesun do nové provozovny je plánován od 14.6., kdy bude Smíchovská pobočka na několik dní kompletně uzavřena. Přesné datum otevření nových prostor Vám sdělíme, jakmile to bude možné. Již začátkem června počítáme s drobnými omezeními při stěhování některého vybavení. Abychom minimalizovali Vaše nepohodlí v průběhu tohoto procesu, připravili jsme pro Vás sekci harmonogram stěhování, kde naleznete rozpis jednotlivých etap stěhování. 

Jsme odhodláni zajistit plynulý přechod a minimalizovat jakékoliv nepříjemnosti pro naše členy a proto budou všechny podrobnosti ohledně stěhování a otevření nové provozovny rovněž průběžně komunikovány prostřednictvím e-mailů (přihlaste se našeho newsletteru).

Nové prostory Vám nabídnou téměř 800 m² cvičební plochy. Každý centimetr prostoru byl pečlivě navržen tak, aby maximalizoval jeho užitečnost a zajistil, že každý z našich členů najde prostor a vybavení potřebné pro svoje tréninky. Moderní design a uspořádání provozovny zaručují, že vše, co potřebujete pro svůj trénink, bude stále k dispozici v příjemném a funkčním prostředí. Pro více informací o novém prostoru a jeho vybavení, navštivte záložku nové prostory.

Chystáme pro Vás kompletně novou funkční a cardio zónu. Pro více informací o vybavení nových prostor přejděte do sekce nové prostory

Pro dotazy na možnosti parkování jsme pro Vás připravili samostatnou sekci doprava a parkování.

Ano, i v naší nové provozovně bude možný pronájem skříněk. I když budou skříňky o něco menší než ty, na které jste zvyklí, snažíme se, aby poskytovaly dostatečný prostor pro vaše osobní věci. Ceny za pronájem skříněk budou stanoveny tak, aby odrážely kvalitu a bezpečnost, kterou poskytují a zároveň zůstaly dostupné pro co největší počet našich členů. Detailní ceník a možnosti pronájmu vám představíme krátce před otevřením nové provozovny.

Ano, otevírací doba zůstane stejná. Každý všední den od 6:00 do 22:00, o víkendech a svátcích 8:00-21:30. 

Nové wellness bude vybaveno prostornou 20m2 velkou finskou saunou, která bude  disponovat jak vnitřní, tak venkovní odpočívárnou a výhledem ven. Byla navržena s ohledem na maximální relaxaci a pohodlí, abyste si mohli užívat relaxaci v prostředí, které je blízké tomu, na co jste u nás byli zvyklí, ale s novým a moderním nádechem. Naše nové wellness bude otevřeno s největší pravděpodobností na konci prázdnin. Děkujeme za vaši trpělivost a těšíme se, až vám budeme moci nabídnout nový zážitek z relaxece. Finální termín bude uveřejněn v záložce harmonogram stěhování. Využijte též našeho newsletteru, abyste byli včas informováni o aktuálních změnách v harmonogramu. 

Ano i v nových prostorách pro Vás bude k dispozici solárium. 

Cena členství MULTICLUB zůstává i v nové provozovně ve stejné výši jako doposud. 

Vaše členství bude převedeno do nového klubu ve stávající podobě. 

Po dobu stěhování je všem našim klientům plně k dispozici naše druhá provozovna na Hradčanské. 

Pevně věříme, že nové prostředí a vylepšené služby, které budeme v nové provozovně nabízet, představují skvělou příležitost pro Vás i Vaše fitness cíle. Nová provozovna je navržena tak, aby poskytovala širší možnosti tréninků, lepší vybavení a celkově příjemnější prostředí, které je uzpůsobeno Vašim potřebám. Rádi bychom vám poskytli veškerou podporu při přechodu a jsme přesvědčeni, že když nové možnosti vyzkoušíte, zůstanete i nadále s námi. Zároveň chápeme, že každá změna přináší otázky a i možné váhání. Pokud se nakonec opravdu rozhodnete s námi dále nepokračovat, můžete požádat o vypovězení Vašeho závazku prostřednictvím výpovědního formuláře

S přesunem do nového prostoru jsme čelili výzvě najít rovnováhu mezi rozmanitými službami, které chceme našim členům nabídnout a fyzickými omezeními, která nám nové prostory přinášejí. Po pečlivém zvážení jsme dospěli k rozhodnutí, že kvůli omezenému prostoru nebude možné v novém centru pokračovat v nabízení skupinových lekcí ani masáží. Chápeme, že skupinové lekce a masáže byly pro mnohé z Vás oblíbenou součástí Vašeho fitness režimu a omlouváme se za zklamání, které toto rozhodnutí může způsobit.

Ačkoli nám prostorové omezení nedovoluje pokračovat ve skupinových lekcích a masážích, jsme odhodláni zajistit, že naše nabídka služeb zůstane atraktivní a že naleznete hodnotu ve zvýšené kvalitě a rozsahu našich ostatních fitness a wellness služeb.

Věříme, že i bez skupinových lekcí a masáží Vám můžeme nadále poskytnout plnohodnotný zážitek. Jsme zde, abychom Vám pomohli najít nejlepší alternativy a zajistili, že z našich služeb budete mít nadále maximální prospěch.

Skupinové lekce i masáže skončí na provozovně Smíchov k 31.5.2024. 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Website

About Club

Programss

Community

News & Blog

Suppport

FAQ

Support Center

Contact Us

Pricing

Basic Plan

Premium Plan

Pro Plan

© 2024 FACTORYPRO