Nové prostory

Objevte naše nové prostory

Vítejte v našem novém domově na Na Knížecí! Tato sekce vám nabídne informace o našich zbrusu nových prostorách včetně jejich fotografií. Aby Vám žádné aktualizace neunikly, přihlaste se do našeho newsletteru. 

Pokud hledáte informace o parkování a dopravní dostupnosti návštivte sekci doprava + parkování. Máte-li jakékoli dotazy, naše FAQ vám poskytne odpovědi. A nezapomeňte se zapojit do naší komunitní diskuze a sdílejte své dojmy.

Naše nové prostory v ulici Ostrovského nabídnou v prostorách původního kino sálu Sofia, jež ukončil provoz v roce 1991, kdy byl nahrazen kasinem, téměř 800m2 kompletně nově připravené cvičební plochy. V rámci rekonstrukce prostor se snažíme dbát jak na zachování genius loci historických prostor, tak zároveň klademe maximální důraz na efektivní využítí veškerého prostoru, abyste u nás našli vše potřebné pro Váš trénink.

K dispozici pro Vás dále bude i prostorná 20m2 velká sauna s vnitřní i venkovní odpočívárnou a výhledem ven. Otevření sauny je naplánováno na přelom srpna/září, o přesném termínu Vás budeme informovat. Na nové pobočce pro Vás bude samozřejmě k dispozici i solárium a další vybavení, na které jste u nás již zvyklí.

360° fotografie

Fotogalerie nových prostor

Průběh rekonstrukce

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Website

About Club

Programss

Community

News & Blog

Suppport

FAQ

Support Center

Contact Us

Pricing

Basic Plan

Premium Plan

Pro Plan

© 2024 FACTORYPRO