harmonogram stěhování

Níže naleznete průběžně aktualizovaný přehled všech klíčových termínů a důležitých fází našeho stěhování ze Smíchovského nádraží na Knížecí. Stránku průběžně aktualizujeme, nicméně stěhování klubu není jednoduchou záležitostí, některé termíny se mohou v průběhu času měnit. Pro zajištění Vaší aktuální informovanosti a co možná nejmenšího nepohodlí v průběhu některých provozních omezení, které nás v proces stěhování čekají, Vám doporučujeme, pokud jste tak již neučinili, se registrovat do našeho newsletteru za pomoci oranžového tlačítka níže.

Pokud se chcete dozvědět více o nových prostorách, které pro Vás připravujeme, navštivte sekci nové prostory.

Máte-li další otázky nebo potřebujete více informací, podívejte se do sekce FAQ, kde najdete odpovědi na nejčastější dotazy. 

Děkujeme Vám za vaši trpělivost a podporu v průběhu stěhování. Vaše zpětná vazba je pro nás velmi cenná, neváhejte proto sdílet své názory a připomínky v sekci diskuze.

Vážení klienti,

máme pro Vás aktuální informace ohledně nové provozovny Na Knížecí – s radostí Vám oznamujeme, že provozovnu budeme otevírat ve středu 26.6. v 06:00. 

Nová provozovna se nachází v ulici Ostrovského 464/6, Praha 5, 150 00. 

Pokud nevíte, kudy se k nám dostanete nebo kde můžete zaparkovat, klikněte zde

V případě dalších libovolných dotazů spojených s otevřením pobočky nás neváhejte kontaktovat

Budeme velmi rádi za libovolnou zpětnou vazbu po návštěvě našeho nového fitnessu, například u nás v diskuzi

Těšíme se na Vás!

Váš tým Factory Pro

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Website

About Club

Programss

Community

News & Blog

Suppport

FAQ

Support Center

Contact Us

Pricing

Basic Plan

Premium Plan

Pro Plan

© 2024 FACTORYPRO